Günümüz piyasasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için yabancı uyruklu para birimlerinin Türk Lirasına göre daha değerli olması yüzünden ne yazık ki günlük hayatlarımızdaki her şeye kadar büyük oranda zam gerçekleşmekte. Özellikle son dönemlerde iyice yükseliş gösteren bu para birimleri çevrim içi ortamlarda alım satım ve alışverişlerimizde de bize sorun çıkarmaktadır. Dolayısıyla büyük ülkelerin barındırma hizmetleri kuruluşları diğer ülkeler için büyük oranda fiyat iyileştirmeleri yapmaktadır.

Peki, Günümüzde En Ucuz ve İyi Hizmet Veren Hizmet Hangisidir?

En büyük fiyat indirimleri sağlayan ve ucuz fiyat açısından rakipsiz, en sağlam ve iyi hizmet veren kuruluşlardan bazıları şunlardır:

GoDaddy :

Godaddy, hosting yani barındırma hizmetleri kuruluşları arasında en çok tercih edilenlerdendir. Sebebi ise hem çoğu hizmete göre büyük oranda daha ucuz olması hem de sorunsuz şekilde kolay kullanımı ve göz alıcı kalitesidir. Sık sık yaptığı aylık satın alım indirimlerinden yararlanmak için siteyi ziyaret edebilir, listenin geri kalanıyla karşılaştırmak için aklınızda bulundurabilirsiniz. Aylık fiyatı ise üç buçuk dolar seviyelerinden bir dolara kadar düşebilmektedir.

Hostiger.com :

Bu kuruluş diğerlerine göre daha pahalı olabilir fakat ucuzluk açısından problem çıkarmayacağını düşünüyorsanız kalite ve kullanım açısından oldukça basit ve şık deneyimler yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Aylık fiyatı ise indirim zamanlarında yedi dolardan 2 dolara kadar düşüş gösterebilmektedir.

BlueHost :

BlueHost, piyasanın en kalitelisi olup oldukça olumlu geri dönüşler alan fakat kullanım açısından diğerlerine göre daha fazla bilgi sahibi olmanızı gerektirebilir. Fiyat açısından ise indirim zamanları tercih edilmesi gerekenler listenizde ilk sırada bulundurmanız gereken hizmettir. İndirimlerde aylık fiyatı üç dolarlara kadar düşebilmektedir.

Media Temple:

Gittikçe artan fiyatı ve nadiren yaptığı indirimlerle olumlu geri dönüş açısından listelerin sonlarında bulunmaktadır. Kullanıcılar ise puanlama açısından parasına karşın hizmetini layık bulmadıkları için düşük puan ve değerlendirmelerde bulunmaktadırlar. Fakat kötü bir hizmet kalitesi bulunmamaktadır.
Artan doların da katkısıyla aylık yüz liradan fazla fiyatıyla pek tercih edilmemektedir.

JustHost :

Bu firma ise fiyatı gereğiyle çok tercih ve geri bildirim görmektedir. Çoğunluğu olumlu olan geri bildirimlere sahip bu hizmetin aylık fiyatı sık sık yapılan indirimlerle altı dolardan iki buçuk dolar seviyelerine inebilmektedir. Ayrıca kolay kullanımı ve hizmeti açısından da oldukça yüksek bir kitleye sahiptir.

1&1:

Fiyatı diğerlerinden bazılarına nazaran yapılan indirimler sayesinde daha ucuz noktalara gelmektedir. Oldukça da olumlu bakılan bu firma size istediğiniz çoğu şeyi sağlayabilir. Aylık çoğunlukla sekiz dolar seviyelerinde olmasına rağmen diğerlerine oranla daha fazla indirim yaparak 0.99 dolara satın alabileceğiniz bu hizmet pek çok istek ve ihtiyacınızı karşılamanızda size yardımcı olabilir.

Bu altı firmadan oluşan listedeki her bir firmayı doğrudan araştırarak bilgi almanız sizin açınızdan daha iyi olabilir. Ayrıca bu liste piyasadaki en çok rağbet gören hizmetler göze alınarak hazırlanmıştır.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir