Ana Sayfa / Sosyal Medya / Popüler Sosyal Medya Siteleri

Popüler Sosyal Medya Siteleri

İnternet kullanıcılarının sanal platformda en fazla zaman geçirdikleri siteler tartışmasız ki sosyal medya siteleri olarak bilinmektedir.

İlk sosyal sitelerden birisi olan görselde görmüş olduğunuz gibi twitter’dir. Eski olmasına rağmen son dönemlerde çıkan sosyal medya siteleri gibi hiç bir zaman ses getirememiş olmasıda ayrı bir düşündürücü olmuştur. Genelde Devlet büyüklerinin ve sanatçıların kullandığı bir platform olarak bilinmektedir.

F harfini nerede görsek facebook’un aklımıza geldiğini az çok biliyoruz. Facebook sosyal medya sitelerinin arasında en fazla ses getireni diyebiliriz. Uzun seneler popüleritesini kaybetmeyerek, dünyanın en büyük arama motoru google kadar meşhur olmuş bir sitedir. Son dönemlerde popüleritesini düşürecek düzeyde farklı bir sosyal site olan instagram yüzünden kan kaybetmeye başladı diyebiliriz.

İşte diğer sosyal medya sitelerini yaralayan o kaliteli platform instagram’ın görseli. 7’den 70’e neredeyse tüm internet kullananların kayıtlı olduğu instagram uzun seneler boyunca liderliği elinden bırakmayacağa benziyor. Aynı zamanda pek çok e ticaret işi ile uğraşan insanların değişmez adresi konumundadır.

About admin

5 comments

  1. Hocam 3 dev sosyal medya yı anladık bence diğerlerinede yer vermelisiniz. 10 popüler diye bir başlık altında birleştirmelisiniz ve konuyu genişletmelisiniz.

  2. popüler sosyal medya sitelerini iyi açıklamışsınız, teşekkürler.

  3. Popüler Sosyal Medya Siteleri Hakkında Harika Bir Yazınız Olmuş.Teşekkür ederiz

  4. bu sosyal merdya siteleri gündem olaraktan kendinilerini bir süre sonra aşamıyorlar ve daha sonrasında başka bir sosyal medya çıkarak ortalığı kasup kavuruyor. Şuanda aktif olarak instagram bu devlerin en devi olsa gerek diye düşünüyorum. Teknolojinin hızlı ilerlemesi nereye gidiyor nerde son bulacak merak ediyorum. instagram sosyal medya aracında takılı kaldık insanlarımızın boş zamanı çok nede olsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir