Ana Sayfa / Webmaster / Teknolojiyle İlgili Blog Siteleri

Teknolojiyle İlgili Blog Siteleri

Teknoloji denince birçoğumuzun aklına akıllı telefondaki gelişmeler, akıllı ev aletleri gibi hayatımızda büyük bir yere sahip olan cihazlar gelmektedir. Bu cihazlar birçoğumuz için adeta artık hayatımızın olmazsa olmazları haline gelirken, bazılarımız içinde bir vakit geçirme ve eylenme aracı olarak da görülebiliyor.

Kimimiz işi gereği güçlü bir bilgisayar donanımlarına ihtiyaç duyarken, kimimiz içinde iş hayatında akıcı bir iş deneyim sahibi olmak için akıllı telefonlara ihtiyaç duymakta.

Akıllı Teknolojiler Hayatımıza Ne Gibi Kolaylıklar Katabilir?

Yapay zekânın gelişmesiyle birlikte teknolojik gelişmeler birçoğumuzun hayatını daha çok kolaylaştırmaya başladı, buna örnek olarak son yıllarda gittikçe popülaritesini arttıran Apple firmasının geliştirmekte olduğu yardımcı asistanın, yatağa mahkûm bir hastamız tarafından kolaylıkla kullanabilmesi ve kendi başına sadece ses komutlarıyla telefon kullanımını sağlamasını örnek gösterebiliriz, bir başka örnek vermek gerekir ise giyebilir teknoloji ürünlerinden olan akıllı saatler birçok kalp hastası bireyler için oldukça önem arz etmekte, cihaz sizin nabız ritimlerinizi belirli aralıklarla ölçüyor ve tehlikeli bir durum söz konusu olduğunda doğrudan bildirim vererek gerekli önlemlerin alınması için kişiye vakit kazandırıyor. Bu gibi örnekleri çoğaltarak vermemiz mümkün ancak ilerleyen teknolojinin yapay zekâsı hakkında güncel bilgileri doğrudan ulaşabilmekte bir o kadar önem arz etmekte, bundan dolayı sizin için önde gelen başlıca teknoloji ile ilgili blog sitelerini topladık.

Önde Gelen Blog Siteleri

Hakkıalkan.com: Shiftdelete’nin kurucusu olan Hakkı Alkan’ın teknolojik gelişmeler ve günlük hayattan çeşitli yazılarının yer aldığı bir kişisel blog sitesi.

Aorhan.com: Teknolojik gelişmelerin yer aldığı bir site.

teknoblog: Teknoloji haberleri ve güncel teknolojiler ile ilgili yazıları bulabileceğiniz bir blog adresi.

Arslania: WordPress, SEO ve internet teknolojileriyle alakalı yazıları bulabileceğiniz bir blog sayfası.

Elma Dergisi: Apple ürünleri hakkında, sizin son çıkan gelişmeleri yakından takip etmenizi sağlayacak bir blog sitesidir.

Klavyer: Teknoloji alanında, yazılım ve donanımla ilgili makaleleri sizler için paylaşıyor.

Pdfdergi.com:Bilişim teknolojileri üzerine size haberler ve incelemeler yayınlıyor.

Teakolik: Donanım ve yazılımlar hakkında yeni haberlerin yer aldığı bir blog adresi.

Bilgiaraci.com: Sosyal Medya ve Dijital pazarlama sektöründe önde gelen bir blog sitesidir.

Türkcell blog: Türkcell’in teknoloji ürünlerinin de satışını yaptığı bir web sayfası.

Teknotwit: Mobil dünya kategorisinde haberlere ulaşabileceğiniz etkin bir site.

Hormonsuz.org: İnternet ve teknoloji hakkında makaleleri bulabileceğiniz bir web günlüğü.

Pcrehber.com: Bilgisayar ve teknoloji ile alakalı işinize yarayabilecek bir blog sayfası.

Başlıca önde gelen blog sitelerinden bahsetmeye çalıştık, sizde bu blog sitelerini takip ederek gelişen yapay zekânın marifetlerini ve son dönemlerde adından sıkça bahsettiren yüksek grafiğe sahip güncel oyunların detaylı incelemelerine kadar birçok bilgiyi rahatlıkla bu sayfalardan takip edebilir ve günümüzün teknolojilerinden aktif olarak faydalana bilirsiniz.

About admin

Öneri Konular

Web Sayfası Yapmak İçin Kod Yazabilmek

Bir web sayfası hazırlamak günümüzde birçok kişinin yapmak istediği iştir. Web sayfası yapmak için iki …

One comment

  1. teknoloji günümüzde artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş bir durumda öyle ki akıllı cihazlar gün geçtikçe hayatımızda daha da önemli bir yer ediniyor ancak beraberinde getirdiği bir tehlike var ki sinsi bir hastalık gibi ilerliyor. evet bu tehlikenin adı tembellik. akıllı teknolojiler bize pek çok zaman kazandırıyor ancak biz bu kazandığımız zamanı yeni bir şeyler üretmekte harcamak yerine daha çok boş işler yapmayla harcıyor ve daha çok tembelliğe alışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir