Web tasarımı, çok çeşitli kavramları kucaklayan geniş bir alandır. Bir site tasarlarken, yalnızca görsel tarafına odaklanmak yeterli değildir. Başa çıkmanız gereken diğer birçok birbiriyle ilişkili yönü de vardır. Aslında, kodlama ve web tasarımı, HTML, CSS, JavaScript, VB. gibi en azından ana dilleri anlama gerektiren el ele gider. Bu nedenle, bizim seçim kolay anlaşılır bir şekilde kodlama sırlarını açığa kursları bir yeri vardır.

Çevrimiçi kurslar, ev konforunda çalışmak isteyen kendi kendini motive eden bireyler için mükemmeldir. E-öğrenme, geleneksel, yüz yüze eğitim kadar etkili olabilir ve ayrıca muazzam esneklik sağlar. Herhangi bir zaman veya yer sınırları dışında kalan, istediğiniz zaman ve her yerde, bir şey öğrenmek için ücretsizdir. Eğer online eğitim hiç uğramıştır ettik, bunu aşağıda özellikli en iyi online web sitesi tasarım kursları ile bir denemek için tavsiye edilir. Bizim el aldı seçiminde, ne olursa olsun bütçeniz ve Beceri Düzeyi doğru çözümü bulabilirsiniz. Başlangıç olarak, ücretsiz bir ders alabilir ve yeteneklerinizi prim kullanarak gelişmiş bir seviyeye getirebilirsiniz.

Lynda

Lynda 330 web tasarım kursları ve yaklaşık 9.500 video eğitimlerini içeren geniş bir kaynaktır. İster yeni başlayan ister deneyimli bir tasarımcı olun, herkes için dersler vardır. Web tasarım temelleri, UX temelleri, çocuk temaları, duyarlı tasarım ve çok daha fazlası gibi konuları kapsar. Yazılım, örneğin Bootstrap, WordPress, Adobe, Dreamweaver, Illustrator ve Zurb öğreticiler çeşitli kurslar da vardır.

Team Treehouse

Team Treehouse, markalaşma, boyama, tipografi, CSS, HTML, Sass vb.gibi Web Tasarım temellerini vurgulayan sürekli güncellenen bir kurs Kütüphanesi sunar. Bu kaynağı uygun kılan parça tabanlı yapısıdır. Web tasarım parça hep birlikte 51 saat süren 14 ders oluşur. Edinilen bilgiyi test etmek için, sınavlar ve kod zorlukları yoluyla canlı pratik yapabilirsiniz. Yol boyunca, tüm aşamaları tamamlamak için yeni beceriler ve rozetler kazanmak için puan kazanacaksınız. Böyle bir şekilde, öğrenme geçmişinizi izlemek kolaydır. Pro üyeleri ayrıca konferans kayıtları ve diğer bazı ekstra içeriğe erişebilir.

StackSkills

Stack Skills web tasarımı üst raf kursları ile serin bir kaynaktır. Hedef konu, özellikle web geliştirme, WordPress ve tasarım ile ilgili farklı kategoriler vardır. İkinci kategori, temel bilgiler, renk yönetimi, tipografi, PSD’DEN HTML’ye vb. gibi çeşitli yönlerden rehberlik eden Photoshop öğreticilerinden oluşur. Web geliştirme kategorisinde, jQuery, JavaScript, mobil ilk web sitelerinin oluşturulması ve çok daha fazlası hakkında dersler vardır. WordPress kategorisi WP tema tasarımı, Güvenlik, yedekleme, WooCommerce ile çevrimiçi satış, üyelik sitesi oluşturma ve diğer konularda kurslar sunmaktadır.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir